Psichologinė pagalba vyrams

Viešoji įstaiga ,,Vilties žiedas“ vykdo projektą ,,Psichologinė pagalba vyrams“, kurio tikslas – teikti emocinę paramą ir kompleksines konsultacines paslaugas telefonu ir (ar) kitomis nuotolinio bendravimo priemonėmis vyrams, esantiems sudėtingose psichologinėse situacijose.

Šių dienų pasaulyje vyrai dažnai susiduria su įvairiomis psichologinėmis problemomis ir iššūkiais. Deja, daugumai vyrų vis dar sunku pripažinti ir kalbėti apie savo emocinius sunkumus dėl vidinių barjerų ar socialinių stereotipų. Visgi, psichologinė sveikata yra neatsiejama nuo bendros gerovės, todėl siekiame gerinti vyrų, esančių sudėtingoje psichologinėje situacijoje, t. y. dėl ekonominių, socialinių ir (ar) asmeninių sunkumų išgyvenančių emocines ir (arba) psichologines krizes, įskaitant savižudybės, smurto, priklausomybių riziką, psichinę sveikatą.

Nors ir žengti pirmąjį žingsnį gali būti nelengva, yra svarbu, kad kiekvienas vyras galėtų rasti palaikymą ir sprendimus bet kurioje gyvenimo situacijoje, todėl užtikriname konfidencialią ir anonimišką pagalbą. Projekto metu veikia nemokama pagalbos linija, į kurią paskambinę vyrai gali gauti pirminę emocinę pagalbą, taip pat vykdomos nuotolinės psichologo, teisininko konsultacijos.

Nesvarbu, ar ieškote pagalbos dėl konkretaus sunkumo, ar tiesiog norite pasikalbėti apie savo jausmus – mūsų savanoriai yra pasirengę padėti žengti Jums pirmąjį žingsnį.

Projekto metu savanoriai teikia emocinę paramą telefonu 861233000 darbo dienomis 16:00-20:00.

Nemokamos psichologo ir teisininko konsultacijoms yra būtina išankstinė registracija telefonu  861194228

Projekto trukmė 10 mėn.: 2024 m. kovas – 2024 m. gruodžio 31 d.

Projekto finansavimo suma: 58 491 Eur.

Projektas finansuojamas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.